Tworzenie stron internetowych Ostrów Wlkp

Strony internetowe Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy świadomi, że nasi Klienci chcą otrzymywać najwyższej jakości strony internetowe swoich firm, dlatego oferujemy tylko to, co najlepsze. Nie od dzisiaj wiadomo, że strona WWW to solidna podstawa zarówno dla sklepu internetowego, jak i prezentacji samej firmy.

Mówiąc prostym językiem, strony internetowe stanowią swoistą wizytówkę dla wielu firm. Są nierozłącznym elementem marketingu internetowego, dlatego tak ważne jest solidne wykonanie strony internetowej od podstaw. W naszej działalności pracują sami zawodowcy oraz pasjonaci. Każde zlecenie traktujemy z najwyższym szacunkiem. Dzięki temu nasi Klienci dostają w swoje ręce kunsztownie wykonany przez nas efekt ciężkiej pracy. Jednym słowem coś, z czego możemy być dumni.

Oczywiście brak strony internetowej wcale nie wyklucza Twojej firmy z rynku. Jednakże narażasz się na niebezpieczną grę: pierwsze, co robią zarówno klienci, jak i Ty sam, to poszukiwania w Internecie. Jeśli nie odnajdą Twojej pozycji, to po prostu będziesz dla nich mniej widoczny. Założenie odpowiednich stron WWW na pewno Ci nie zaszkodzi. Powiedz, czego oczekujesz, a resztę zostaw nam. Zastanów się też, co ma oferować dana strona WWW. Proste, prawda? Internetowy sukces jest w zasięgu Twojej ręki!

Wybierając Ostrów Wielkopolski, stawiasz na jakość – zadbamy, aby Twoja strona WWW była responsywna już od podszewki. Strona internetowa dla firmy? Nowocześnie zaprojektowany sklep internetowy? Żaden problem. Obsłużyliśmy już wiele firm. Wiedz jednak jedno: idealna strona internetowa nie istnieje, jednak jest kilka zalecanych praktyk, których ściśle się trzymamy i które trzymamy w sekrecie. Ostrów Wielkopolski już wybrał! Pora i na Ciebie.

Dlaczego my?

Zalety współpracy

Strony przyjazne
dla użytkownika
Robimy wszystko, aby użytkownicy projektowanych przez nas stron nie musieli rozrzucać okruszków od cookies, aby odnaleźć ścieżkę do interesującej ich podstrony.
Unikalny projekt graficzny
Sami przygotowujemy wszystkie grafiki bo wolimy, żeby kopiowano nas, niż my mielibyśmy kopiować kogokolwiek.
System zarządzania treścią
Specjalnie dla Ciebie tworzymy proste, intuicyjne rozwiązania, dające maksimum kontroli i niezależności w prowadzeniu strony.
Mobile friendly
Zgodnie z zasadą “mobile first” dostosowujemy rozwiązania technologiczne i graficzne do ograniczeń ekranów mobilnych.
Google friendly
Śledzimy zmiany algorytmów Google i optymalizujemy strukturę Twojej strony, byś był widoczny w wyszukiwarkach kiedy tylko można.
Pasjonaci webdesignu i marketingu
Uczestniczymy w konferencjach, czytamy, słuchamy i oglądamy najnowsze trendy. Ale najważniejsze jest to, że korzystamy z tej wiedzy w praktyce.
Przejrzyste zasady współpracy
Już na początku ustalamy najważniejsze warunki, bo wolimy zajmować się naszą pracą, a nie ściemnianiem. W tym pierwszym wymiatamy, dlatego nigdy nie musieliśmy sprawdzać jak idzie nam to drugie.
Zacznij współpracę
już teraz!

Projektowanie stron internetowych Ostrów Wlkp

Klienci pragną, aby ich strony internetowe były jak najlepsze. Co to właściwie znaczy? Otóż staramy się, aby spełniała oczekiwania każdego klienta, a przy tym była prosta i miła dla oka. Strony internetowe muszą być również dobrze zoptymalizowane, aby zdenerwowany klient nie zamknął witryny podczas długiego ładowania strony. Działanie stron WWW niektórych firm znacząco odbiega od normy, dlatego ich widoczność również pozostawia wiele do życzenia. Wszystko to wpływa na efekt końcowy.

Zoptymalizowanie to jednak nie wszystko. Niezwykle ważne jest utworzenie atrakcyjnej strony WWW, co potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Wiedz, że my lubimy stale sprawdzać swoje umiejętności i wiedzę, dlatego stworzenie strony internetowej od zera to dla nas prawdziwa przyjemność. Już na samym starcie dbamy o solidny projekt. Jesteśmy świadomi, że sukces trwa w umiarze, dlatego zarówno tekst, jak i grafika strony internetowej nie powinna przytłaczać. Projektując stronę WWW dla firm, staramy się myśleć, jak Klient – zdając się na intuicje oraz rzetelnie przedstawione informacje na stronie. Strony WWW prosto z naszego warsztatu bezpośrednio dla Ciebie!

Tworzenie stron WWW Ostrów Wlkp

Strony internetowe muszą zawierać jasny przekaz, a jednocześnie być skonstruowane w prosty, ale elegancki sposób. Najważniejsze jest to, aby nawet użytkownik w nieco starszym wieku mógł bezproblemowo znaleźć wszystkie istotne informacje.

Niezwykle powszechna jest zbyt duża ilość informacji na stronie danej firmy. Niestety, przez tego typu działania cierpią zarówno klienci, jak i same sklepy internetowe. Strony WWW projektujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów – my tylko przekształcamy ich wizje w rzeczywistość. Strony WWW muszą nade wszystko informować nowych użytkowników, o czym ona jest oraz co oferuje.

Nie od dzisiaj wiadomo, że strony WWW potrafią też irytować. Spowodowane jest to zbyt dużą ilością dodatków, np. wgranej muzyki lub sytuacji, kiedy internetowy baner informacyjny zakrywa całą stronę. Bardzo często prowadzi to do spowolnienia działania serwisu, a w efekcie do zniechęcenia użytkowników do jakiegokolwiek działania na Twojej stronie. Strony WWW z Ostrowa Wielkopolskiego zadowoliły już niejednego Klienta – przekonaj się o tym sam! Niezależnie od ilości stron internetowych, które już zrobiliśmy, my zadbamy, aby Twoja również była unikatowa!

Skontaktuj się

Zainteresowany współpracą?

Strona internetowa z Ostrowa Wielkopolskiego

Projektując stronę działamy w zespole – wymieniamy cenne uwagi oraz wprowadzamy poprawki zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. W przypadku nowych stron WWW dbamy przede wszystkim o to, aby przyciągała uwagę tym, co oferuje.

Oprócz wyglądu stron WWW liczy się w nich przede wszystkim dobra nawigacja. Strona musi nie raz prowadzić za rękę nowego użytkownika, tworzymy w tym celu przyjazne wskazówki oraz porady. Teraz i Ty będziesz mógł pochwalić się pięknie zaprojektowaną stroną internetową firmy. Na co czekasz?

Zakupy mobilne również przyczyniają się do atrakcyjności Twojej strony. Zadbamy o to, aby Twoja strona była przyjazna urządzeniom mobilnym, a korzystanie z niej, równie przyjemnie co w wersji komputerowej. Dzięki responsywnej witrynie, treści znajdujące się na stronie automatycznie dopasowują się do danego urządzenia. Jesteśmy świadomi, że stworzenie odpowiednich warunków dla użytkowników mobilnych znacząco przyczynia się do sprzedaży i powrotu do zakupów!

Projektowanie sklepów internetowych Ostrów Wlkp

Tworzenie stron WWW jest dla wielu skomplikowanym procesem – oczywiście w Internecie masz wiele dostępnych, bezpłatnych narzędzi, które zrobią to za Ciebie. Są one jednak bardzo mocno ograniczone. Strona internetowa nie lubi dróg na skróty. Jeśli strona internetowa ma być dobra, to musi zostać dopieszczona w każdym calu. W Ostrowie Wielkopolskim oferujemy tylko to, co najlepsze!

Strony WWW muszą koncentrować się na odbiorcy i jego oczekiwaniach. W związku z tym sprzedaż internetowa w połączeniu z prezentacją firmy to coraz częściej spotykana praktyka. Dla wielu firm internetowy sklep to jedyna droga sprzedaży, a dla jeszcze innych jako swoisty dodatek do gotowego już sklepu. Niezależnie od ilości oferowanego przez Ciebie produktów Twoja działalność w Internecie powinna być przyjazna dla każdego zainteresowanego. Teraz już wiesz, dlaczego bezproblemowe działanie stron internetowych firm jest takie ważne.

Projektując sklepy zawsze staramy się, aby wszystko działało jak w zegarku. Mowa tutaj nawet o takich elementach, jak sprawna wyszukiwarka w Twoim sklepie. Powszechnie wiadomo, że w momencie poszukiwania produktów lepiej skorzystać z opcji wyszukiwania niż grzebania po kategoriach. Jest to jednak część z wymogów, które stawiają przed nami Twoi Klienci. Staramy się z całych sił wyjść im naprzeciw!

Atrakcyjny wygląd sklepów internetowych – Ostrów Wielkopolski!

Strona internetowa to jedno wielu rzeczy, które kochamy projektować. Traktujemy projektowanie stron oraz sklepów jako swoistą sztukę. O proces tworzenia stron dbają doświadczeni eksperci, a przede wszystkim pasjonaci od webdesignu. W Ostrowie Wielkopolskim ludzie już zdecydowali, komu zaufają. A może Twoja stara strona potrzebuje drobnego liftingu? Zastanów się dobrze. Nasze portfolio jest niezwykle bogate. Nie chcemy się tutaj chwalić, ale zobacz, ile firm oraz prywatnych przedsiębiorców nam zaufało. Zaufaj nam i Ty, a my zajmiemy się Twoją stroną internetową oraz sklepem! Dzięki nam zakupy staną się dla Twoich Klientów proste oraz intuicyjne. Kto wie, może sami z nich skorzystamy?

4 komentarzy na temat “Tworzenie stron internetowych Ostrów Wlkp”

  Świetna współpraca

  Marta Z.
  Trafiliśmy do firmy Bananowe Studio z polecenia znajomych, którzy od dłuższego czasu korzystają z usług tej agencji i z czystym sumieniem będziemy polecać dalej. Pan Michał projektował i wdrażał naszą stronę internetową w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie mieści się siedziba naszej firmy. Obsługę klienta oceniamy bardzo wysoko, współpraca przebiegła w miłej atmosferze, zawsze mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo i korzystać z kompetencji i wiedzy pana Michała. Nasza strona www jest nowoczesna i ładna, ale co najważniejsze skuteczna i generuje dużą ilość zapytać. Jeśli interesuje Państwa tworzenie stron internetowych w Ostrowie Wlkp to polecamy Bananowe Studio.
  Dodane: 2021-10-11
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Świetna współpraca!

  Wojtek K.
  Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy z firmą Bananowe Studio. Terminy na stworzenie strony internetowej w Ostrowie Wlkp w tej firmie nie są długie, współpraca przebiega na podstawie podpisanej umowy i efekt końcowy był dokładnie taki jak oczekiwaliśmy. Nasza strona www została stworzona na indywidualnym, dopracowanym projekcie graficznym, działa szybko i dobrze się pozycjonuje na frazy kluczowe, które nas interesują. Już wcześniej wiedzieliśmy, że strony internetowe tworzone przez agencję Bananowe Studio są dopracowane i optymalizowane tak, aby użytkownicy w prosty sposób się po nich poruszali znajdując szybko potrzebne informacje, również na urządzeniach mobilnych. Polecamy serdecznie!
  Dodane: 2021-11-04
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Bardzo dobry wybór

  Paweł
  Projektowanie funkcjonalnych stron internetowych to zdecydowanie super umiejętność jaką posiada zespół agencji Bananowe Studio. Współpracowaliśmy z tą firmą przy okazji budowy kilku serwisów i stron www i na pewno nie zamierzamy zmieniać wykonawcy. Jeśli szukasz firmy tworzącej strony internetowe w Ostrowie Wielkopolskim polecamy z czystym sumieniem.
  Dodane: 2021-11-08
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Dzięki wielkie

  Tomasz B.
  Firmę Bananowe Studio wybraliśmy jako wykonawcę naszego sklepu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i z przebiegu współpracy. Najbardziej zależało nam na tym aby sklep był funkcjonalny, przyjazny dla użytkownika i posiadał prostą ścieżkę zakupową. Rozwiązania jakie zastosował zespół Bananowego Studia sprawiły, że tak właśnie jest. Sklep jest ładny, szybki i posiada przyjazny system obsługi, zarządzania treścią i szereg integracji wspomagających marketing i obsługę klienta. Jeśli byłaby taka potrzeba tworzenie sklepów internetowych w Ostrowie Wielkopolskim z pewnością zlecilibyśmy znowu firmie Bananowe Studio. Pozdrawiamy!
  Dodane: 2022-02-21
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *