Strona internetowa dla trenera personalnego

W gronie naszych Klientów witamy firmę Babayaga Sport! Zakres prac przeprowadzonych dla tego przesympatycznego zespołu trenerów personalnych to wykonanie logotypu i strona internetowa dla trenera personalnego, a także wsparcie marketingowe. Poniżej krótka relacja z przeprowadzonych prac.

Strona www trenera personalnego- opis współpracy

Babayaga Sport to zespół trenerów personalnych- pasjonatów sportu i zdrowego stylu życia, prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie dbających o formę i dobre samopoczucie swoich podopiecznych. Wielką zaletą tej kadry specjalistów jest szerokie, holistyczne podejście do treningów z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji każdego z klientów. Jako fani sportu i aktywności fizycznej z niezwykłą przyjemnością podjęliśmy się stworzenia dla firmy Babayaga Sport projektu logotypu i strony internetowej trenera personalnego.

Czym powinna się charakteryzować dobra strona www dla trenera personalnego?

Strona www dla trenera personalnego Babayaga Sport została zaprojektowana z uwzględnieniem wszystkich wytycznych od klienta z zachowaniem ducha i filozofii firmy. Nowoczesny design, staranne dobranie kolorystyki, jak również oddanie klimatu jaki panuje podczas treningów to główne elementy o których myśleliśmy podczas prowadzonych prac. Jak wszystkie projektowane przez nas strony tak również strona internetowa dla trenera personalnego już na etapie tworzenia została starannie zoptymalizowana tak, aby żyła w zgodzie z wyszukiwarkami, a przede wszystkim z tą największą- mr G;) Taka filozofia dopieszczania stron na etapie produkcji sprawia, że na kluczowe frazy witryna zajmuje wysokie pozycje w Google bez ingerencji zewnętrznych firm (główne frazy w top3). Optymalizacja optymalizacją, ale strona musi być przede wszystkim funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika, działająca poprawnie na wszystkich urządzeniach, intuicyjna i generująca ruch i klientów. Wszystkie te cechy posiada strona internetowa Babayaga Sport!

Skontaktuj się!

Szukasz skutecznych rozwiązań dla Twojej firmy?

Logotyp dla trenera personalnego

Identyfikacja wizualna firmy Babayaga Sport

Logotyp trenera personalnego Babayaga Sport został zaprojektowany tak, żeby silnie trafiał do świadomości odbiorców, kojarząc się z takimi wartościami jak siła, sprawność, rywalizacja, profesjonalizm. Głównym elementem logo dla trenera jest w tym przypadku symbol odważnika ketllebell, czyli podstawowego elementu wyposażenia nowoczesnych klubów fitness z zawartą w środku literą B jak Babayaga Sport. Gwiazdki, żółta kolorystyka nawiązują do rywalizacji i złota, najważniejszego z medali. Logotyp przygotowany w dwóch wersjach- podstawowej eksponowanej na białym tle i w kontrze, czyli na czarnym tle.

Jak wygląda zarządzanie treścią strony internetowej Babayaga Sport?

Kilka słów o tym jak wygląda obsługa witryny od strony zaplecza

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe posiadają zaplecze administracyjne, czyli system zarządzania treścią pozwalający na samodzielną edycję i rozbudowę witryny. Klient ma możliwość edycji tekstów, dodawania zdjęć i galerii, aktualności i innych wybranych elementów. Obsługa zaplecza jest prosta i intuicyjna, bardzo zbliżona do wszystkim znanego edytora tekstu, dając dużą swobodę w obsłudze strony internetowej i jej rozbudowy.