O nas

Jesteśmy agencją kreatywną specjalizującą się w tym co Internetowe – ogólnie mówiąc, lubimy wszystko co nowe. Potrzebujesz więcej informacji? Jest i więcej… tylko niżej…

Jesteśmy dla tych którzy chcą więcej… Poznaj nas bliżej!

Bananowe Studio to nie zwykła agencja reklamowa, czy studio marketingowe… Nie lubimy szablonów, my stawiamy na nowe!

Bez względu na to, czy pracujemy nad stworzeniem strony internetowej Twojej firmy, czy wprowadzamy lifting do materiałów już istniejących, kieruje nami jedno – potrzeby Twojego brandu i biznesu. Nic nas nie ogranicza, a już na pewno nie liczba schematów i szablonów dostępnych na stockach. To my projektujemy wszystkie, niezbędne naszym Klientom elementy graficzne, rozwiązania funkcjonalne i użytkowe z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Klienta. Tworzymy tym samym unikatowe materiały marketingowe dla Twojej marki. Przygotuj się na nowe – wybierz Studio Bananowe!

Dlaczego my?

Zalety współpracy

Strony przyjazne dla użytkownika
Robimy wszystko, aby użytkownicy projektowanych przez nas stron nie musieli rozrzucać okruszków od cookies, aby odnaleźć ścieżkę do interesującej ich podstrony.
Unikalny projekt graficzny
Sami przygotowujemy wszystkie grafiki bo wolimy, żeby kopiowano nas, niż my mielibyśmy kopiować kogokolwiek.
System zarządzania treścią
Specjalnie dla Ciebie tworzymy proste, intuicyjne rozwiązania, dające maksimum kontroli i niezależności w prowadzeniu strony.
Mobile friendly
Zgodnie z zasadą “mobile first” dostosowujemy rozwiązania technologiczne i graficzne do ograniczeń ekranów mobilnych.
Google friendly
Śledzimy zmiany algorytmów Google i optymalizujemy strukturę Twojej strony, byś był widoczny w wyszukiwarkach kiedy tylko można.
Pasjonaci webdesignu i marketingu
Uczestniczymy w konferencjach, czytamy, słuchamy i oglądamy najnowsze trendy. Ale najważniejsze jest to, że korzystamy z tej wiedzy w praktyce.
Przejrzyste zasady współpracy
Już na początku ustalamy najważniejsze warunki, bo wolimy zajmować się naszą pracą, a nie ściemnianiem. W tym pierwszym wymiatamy, dlatego nigdy nie musieliśmy sprawdzać jak idzie nam to drugie.

Ty znasz swój biznes, my narzędzia marketingowe, razem możemy zaprojektować nowy trend wzrostowy.

Wiemy, że zarówno Ciebie jak i nas interesują trendy. Nas bardziej trendy marketingowe, Ciebie pewnie bardziej sprzedażowe. Dlatego stawiamy na prawdziwą współpracę.

Mamy to szczęście, że oprócz wiedzy marketingowej, nie brak nam kompetencji społecznych, empatii i uśmiechu;) I choć algorytmy wyszukiwarek bezsprzecznie szanujemy, to nasze rozwiązania projektujemy z poszanowaniem potrzeb prawdziwych użytkowników. Dlatego wszystko co wychodzi spod naszej ręki, jest odzwierciedleniem indywidualnych preferencji naszych Klientów. Wiemy, że takie działania pozwalają kreować nie tylko markę, ale także sukcesy w biznesie.

Skontaktuj się

Zainteresowany współpracą?