Projektowanie graficzne Kalisz

– firma z bogatym portfolio

Jeśli szukasz firmy zajmującej się profesjonalnym wykonawstwem projektów graficznych to nie mogłeś trafić lepiej. Dokładnie tym zajmujemy się w naszej agencji reklamowej – Bananowe Studio.

Profesjonalne projektowanie graficzne Kalisz

A, że czas to pieniądz, to zamiast czytać dalszą część tego tekstu, przejdź od razu do portfolio i sprawdź nasze dotychczasowe realizacje. No chyba, że oprócz projektów graficznych interesuje Cię także copywriting, to możesz czytać śmiało, bo będzie tego dużo. Dlatego jeśli cenisz swój czas, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Możesz do nas pisać lub dzwonić jak wolisz, na pewno będzie szybciej i konkretniej.

W naszej agencji pracują profesjonaliści, dla których design i projektowanie graficzne jest sztuką. Każde zlecenie traktują indywidualnie i poświęcają wiele czasu, aby osiągnąć zamierzony efekt. Każdy element przedstawiony w formie graficznej jest przez nich dokładnie przemyślany i precyzyjnie wykonany z dbałością o każdy detal. W ten sposób nasi klienci otrzymują nie tylko perfekcyjną grafikę, ale także przemyślaną kompozycję, która niesie ze sobą ładunek emocjonalny, tak ważny przy budowaniu wizerunku firmy.

Dlaczego my?

Zalety współpracy

Strony przyjazne
dla użytkownika
Robimy wszystko, aby użytkownicy projektowanych przez nas stron nie musieli rozrzucać okruszków od cookies, aby odnaleźć ścieżkę do interesującej ich podstrony.
Unikalny projekt graficzny
Sami przygotowujemy wszystkie grafiki bo wolimy, żeby kopiowano nas, niż my mielibyśmy kopiować kogokolwiek.
System zarządzania treścią
Specjalnie dla Ciebie tworzymy proste, intuicyjne rozwiązania, dające maksimum kontroli i niezależności w prowadzeniu strony.
Mobile friendly
Zgodnie z zasadą “mobile first” dostosowujemy rozwiązania technologiczne i graficzne do ograniczeń ekranów mobilnych.
Google friendly
Śledzimy zmiany algorytmów Google i optymalizujemy strukturę Twojej strony, byś był widoczny w wyszukiwarkach kiedy tylko można.
Pasjonaci webdesignu i marketingu
Uczestniczymy w konferencjach, czytamy, słuchamy i oglądamy najnowsze trendy. Ale najważniejsze jest to, że korzystamy z tej wiedzy w praktyce.
Przejrzyste zasady współpracy
Już na początku ustalamy najważniejsze warunki, bo wolimy zajmować się naszą pracą, a nie ściemnianiem. W tym pierwszym wymiatamy, dlatego nigdy nie musieliśmy sprawdzać jak idzie nam to drugie.
Zacznij współpracę
już teraz!

Projektowanie graficzne Kalisz dla firm

Jeśli zatem szukasz wykonawcy grafiki komputerowej, warto zastanowić się nad wyborem profesjonalisty, który zadba nie tylko o prawidłowe zastosowanie kolorów i większe logo, ale także opracuje przyciągającą wzrok kompozycję, która zachwyci Twoich klientów i zostanie z nimi na dłużej.

Profesjonalny projekt graficzny powinien być nie tylko zgodny z przygotowanym wraz z powstającą marką brandbookiem, ale przede wszystkim przyciągać wzrok i wzbudzać pożądane skojarzenia.

W dobie stale zmieniających się trendów nie tylko zakupowych, ale także w grafice komputerowej warto na bieżąco obserwować branżę, aby nie tylko wpasować się obowiązującą modę, ale nawet czasem ją wyprzedzać.

Skontaktuj się

Zainteresowany współpracą?

Dlaczego? Często od samego pomysłu na zmianę grafiki lub potrzeby powstania nowego materiału graficznego do jego wyprodukowania i przekazania klientowi ostatecznemu mija sporo czasu.

Nie chcemy by nasi klienci byli tuż za swoją konkurencją, wręcz przeciwnie podobnie jak my, chcemy by nasi klienci byli trendsetterami. Co w wielu przypadkach pozwala na wyróżnienie się marki na tle konkurencji już samym przekazem marketingowym i jego formą. Zanim jeszcze produkt wejdzie do sprzedaży lub klient zdecyduje się na jego zakup, marka staje się znana. To powoduje, że klienci łatwiej rozpoznają dane produkty i marki wśród konkurencji, a co za tym idzie wzrasta zainteresowanie i znajomość marki a finalnie także sprzedaż.

Warto zatem skorzystać z profesjonalnych projektów graficznych i zawierzyć w tym temacie specjalistom, zamiast na własną rękę poszukiwać rozwiązań lub samodzielnie próbować opracować takie materiały reklamowe. Jest wiele kursów grafiki komputerowej, natomiast sama znajomość programów do projektowania graficznego nie jest wystarczająca.

Aby dobrze wykonać projekt graficzny należy przede wszystkim mieć wiedze z zakresu kompozycji, łączenia form oraz kolorów, ale to nie wszystko. Projektowanie graficzne materiałów marketingowych jest bardziej złożonym procesem, który wymaga znajomości zagadnień związanych z psychologią behawioralną, sprzedażą oraz tak jak już wcześniej zostało wspomniane, zmieniającymi się trendami.

Trzeba pamiętać, że reklama jest pierwszym kontaktem klienta z marką i produktem. Nawet najprostszy projekt graficzny wymaga dużego nakładu pracy oraz doświadczenia.

Nasi graficy mają na swoim koncie wiele zróżnicowanych projektów graficznych, opracowywanych dla różnych grup docelowych, można więc uznać ich za specjalistów w swojej dziedzinie.

Oprócz zdobytego doświadczenia, projektowanie graficzne jest dla nich pasją i sposobem na życie. To właśnie ich możesz spotkać na najdziwniejszych festiwalach designu i jeśli akurat nie są wystawcami to z pewnością mogą powiedzieć, że wśród wystawców znajdują się ich znajomi i przyjaciele. Tylko oni potrafią rozpoznać fonty na billboardzie i ocenić dobór kolorów.

Potrafią odróżnić profesjonalny projekt graficzny od takiego w którym skorzystano z bezpłatnych szablonów. Nie można powiedzieć, że szablony są złe. Często oszczędzają czas i stanowią duże wsparcie dla poczatkujących grafików komputerowych. Jednak jeśli zależy Ci na tym aby Twój projekt był unikatowy, to szablony z pewnością nie będą w tym przypadku najlepszym wyborem.

Projektowanie graficzne oparte na szablonach często niesie ze sobą zagrożenie, że podobne elementy będą wykorzystywane powszechnie przez wiele różnych firm i branż. Co powoduje rozmycie się znaczenia i dewaluacje produktu i marki. Produkt i marka stają się mało charakterystyczne, przez co trudno odnaleźć je na rynku.

Oczywiście profesjonalne projektowanie graficzne jest droższe, natomiast trzeba pamiętać, że marketing jest formą inwestycji, dobrze wydane pieniądze wracają do firmy z nawiązką. Nie warto oszczędzać na marketingu, ponieważ zdarza się, że słaby marketing przynosi marne efekty, natomiast zły marketing potrafi doprowadzić nawet do upadku firmy.

Zdarza się bowiem, że chcąc uzyskać efekt nieprofesjonalni wykonawcy grafiki marketingowej uciekają się do plagiatów lub naruszają w niedopuszczalny sposób normy społeczne, przez co godzą w wizerunek marki.

W ten sposób powodują nie tylko spadek zainteresowania klientów zakupami produktów danej marki, ale także mogą doprowadzić do spraw sądowych związanych z naruszeniem praw autorskich lub uczuć religijnych, czy też norm społecznych.

Sprawy tego typu są niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych i coraz częstsze w naszym kraju. Firmy, bez względu na to, czy wygrywają, czy też przegrywają proces, zmuszone są do poniesienia ogromnych kosztów prawnych oraz tych związanych z odbudowywaniem wizerunku marki na rynku. Tylko w ten sposób mogą odzyskać utracone zaufanie wśród swoich klientów.

Dlatego tak ważne jest uwzględnienie, podczas zakładania firmy budżetu przeznaczonego na profesjonalne projektowanie graficzne, ale nie tylko. Marketing to długotrwały proces i jest tak samo ważny w trakcie otwierania działalności jak i w trakcie jej trwania, o czym często się zapomina. Niektórzy przedsiębiorcy inwestują w marketing dopiero w momencie odnotowania spadków sprzedaży. Jednak na efekty nawet najlepszych działań marketingowych i reklamowych trzeba poczekać. Dlatego warto zadbać o długofalowe działania i opracować w taki sposób materiały graficzne, aby przez cały czas stanowiły planowane wsparcie. Wtedy też kampania marketingowa przynosi najlepsze efekty, a materiały są spójne i uzupełniające się. Buduje to dobry wizerunek w oczach klientów i sprawia, że przedsiębiorstwo działa płynnie, co jest bardzo istotne w prowadzeniu firmy.

Natomiast stabilnie działające przedsiębiorstwa mogą planować rozbudowę swojej oferty lub ekspansję na inne rejony zarówno kraju jak i po za jego granice.

Wtedy również warto odświeżyć materiały graficzne i zwrócić się w tym temacie o pomoc do profesjonalistów. Specjaliści w tym zakresie pomogą opracować nie tylko nowe treści, ale także dostosować wcześniej przygotowaną komunikację marketingową do zmieniającej się grupy docelowej.

Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *