Agencja reklamowa Kalisz

Jeśli jesteś tutaj, to znaczy, że szukasz agencji reklamowej. Dobrze trafiłeś! Bananowe Studio to agencja reklamowa Kalisz specjalizująca się w reklamie internetowej. Jeśli chcesz poznać nas bliżej, to najlepiej zacząć od strony głównej. Tam znajdziesz uporządkowane informacje, napisane w przystępnej formie.

Agencja interaktywna Kalisz

Tekst poniżej pozwala zagubionym internetowym wędrowcom odnaleźć się w zasobach internetu. Ty jesteś już na właściwej ścieżce, zapraszamy głównym wejściem:)

Bananowe Studio to coś więcej niż agencja reklamowa. W naszej Agencji w Kaliszu zajmujemy się identyfikacją wizualną dużych i małych przedsiębiorstw. Dlatego jeśli zależy Ci na budowie profesjonalnej strony internetowej lub potrzebujesz innowacyjnego podejścia do marketingu i reklamy, to właśnie dla Ciebie jest nasza agencja reklamowa z Kalisza.

 

Dlaczego my?

Zalety współpracy

Strony przyjazne
dla użytkownika
Robimy wszystko, aby użytkownicy projektowanych przez nas stron nie musieli rozrzucać okruszków od cookies, aby odnaleźć ścieżkę do interesującej ich podstrony.
Unikalny projekt graficzny
Sami przygotowujemy wszystkie grafiki bo wolimy, żeby kopiowano nas, niż my mielibyśmy kopiować kogokolwiek.
System zarządzania treścią
Specjalnie dla Ciebie tworzymy proste, intuicyjne rozwiązania, dające maksimum kontroli i niezależności w prowadzeniu strony.
Mobile friendly
Zgodnie z zasadą “mobile first” dostosowujemy rozwiązania technologiczne i graficzne do ograniczeń ekranów mobilnych.
Google friendly
Śledzimy zmiany algorytmów Google i optymalizujemy strukturę Twojej strony, byś był widoczny w wyszukiwarkach kiedy tylko można.
Pasjonaci webdesignu i marketingu
Uczestniczymy w konferencjach, czytamy, słuchamy i oglądamy najnowsze trendy. Ale najważniejsze jest to, że korzystamy z tej wiedzy w praktyce.
Przejrzyste zasady współpracy
Już na początku ustalamy najważniejsze warunki, bo wolimy zajmować się naszą pracą, a nie ściemnianiem. W tym pierwszym wymiatamy, dlatego nigdy nie musieliśmy sprawdzać jak idzie nam to drugie.
Zacznij współpracę
już teraz!

Agencja reklamowa w Kaliszu

– rozwiązanie dla firm

Wiemy jak duże znaczenie w budowaniu firmy i marki ma identyfikacja wizualna, dlatego zaczynamy od diagnozy potrzeb naszych klientów. Jest to istotny element każdego naszego projektu. W ten sposób jesteśmy w stanie zoptymalizować czas naszych działań koncepcyjnych i przedstawić unikatowy projekt już za pierwszym razem. Często wymaga on jedynie kosmetycznych poprawek. Taki sposób działania, usprawnia proces powstawania projektu i skraca czas jego wdrażania.

Bez względu na to czy jest to identyfikacja wizualna , czy projekt strony internetowej przeprowadzamy research dla firmy z którą rozpoczynamy współpracę. Wiemy, że konkurencja w mieście Kalisz nie śpi i wciąż powstaje wiele nowych reklam. Ważne jest sprawdzenie w jaki sposób działa konkurencja.

Kalisz – agencja reklamowa na miarę Twoich potrzeb

Najczęściej firmy chcą pozyskać nowych klientów ze swojego miasta lub okolicy. Dlatego zanim powstanie projekt witryny, identyfikacja wizualna, czy nawet drobna reklama, sprawdzamy lokalne media. Tam przeglądamy witryny i materiały reklamowe bezpośredniej konkurencji współpracującej z nami firmy z Kalisza, która zwróciła się do nas prosząc o materiały reklamowe.

W oczywiście jeśli Twoja firma jest w Kaliszu, to sprawdzamy media oferujące usługi reklamowe i dystrybuujące je na Kalisz i okolice. I w taki sposób przygotowujemy materiały marketingowe, żeby wyróżniały się one na tle konkurencji. W ten sposób zwiększamy możliwość dotarcia z konkretnym, indywidualnie przygotowanym i zaprojektowanym do twoich potrzeb przekazem do ustalonej wcześniej i szczegółowo doprecyzowanej grupy docelowej.

Skontaktuj się

Zainteresowany współpracą?

Agencja marketingowa z Kalisza z bogatym portfolio

Doprecyzowanie grupy docelowej jest niezwykle ważne podczas projektowania działań marketingowych zarówno tych krótko- jak i długoterminowych. Profesjonalna agencja reklamowa nie rozpocznie projektu strony www, czy innego materiału, którego nośnikiem będą różnego rodzaju media nie tylko w Kaliszu.

To właśnie decyzje podejmowane podczas wyborów konsumentów są kluczowe dla istnienia każdej firmy. Dlatego zależy nam, aby zarówno wygląd Twojej witryny jak i każdego innego materiału projektowanego pod inne niż internetowe media zwiększał prawdopodobieństwo wybrania produktu właśnie Twojej firmy.

Marketing dla firm Kalisz

Pomimo tego, że pochodzimy z Kalisza, obsługujemy klientów także z innych rejonów naszego kraju. Oferujemy im nie tylko strony www, czy analizy obejmujące lokalne media, ale także konsultacje marketingowe, których głównym celem jest opracowanie strategii marketingowej dla danego brandu lub konkretnego produktu.

Choć najczęściej nasi najwięksi klienci nie pochodzą z Kalisza, a Kalisz jest jedynie miejscem prowadzenia ich działalności, wyszukują agencja reklamowa Kalisz i trafiają na nas, specjalistów właśnie z tego miasta.

Cieszymy się, kiedy pozyskujemy nowych klientów i wspólnie możemy podbijać media na terenie Kalisza. Jeszcze większą przyjemnością jest obserwowanie rozwoju współpracujących z nami firm.

Dzięki zadowolonym klientom nie tylko rozbudowujemy swoje portfolio, ale także pozyskujemy kolejne zlecenia, poprzez polecenia naszej agencji innym przedsiębiorcom z Kalisza.

Sporą radość daj nam poznawanie ludzi, dlatego poza pracą w Kaliszu podróżujemy po całej Polsce, po to by spotkać się i porozmawiać na temat biznesów naszych nowych potencjalnych klientów.

Największym zainteresowaniem w obecnych czasach cieszą się strony www. Wiemy, że są one niezbędnym elementem w rozwoju biznesu, może nie koniecznie wszystkich, ale z pewnością dla większości firm.

Kolejnym punktem po określeniu oczekiwań naszego klienta i opracowaniu sylwetki potencjalnego użytkownika jest przygotowanie treści na strony www.

Najczęściej nasi klienci przedstawiają nam przygotowane wcześniej materiały, lub materiały, które miały już publikacje w innego rodzaju mediach niż internetowe i na ich podstawie opracowujemy na nowo treści na każdą zakładkę witryny.

Dopracowane teksty i promocyjne hasła sprzedażowe są niezbędne, nie tylko dla potencjalnego klienta, którego celem jest zapoznanie się z ofertą zawartą na stronie. Wspierają one również widoczność strony w wyszukiwarkach Google. Dzięki nowym, świeżym treściom, które są dostosowane do oferty naszego klienta, użytkownik po wpisaniu interesujących go fraz, bezbłędnie trafia na interesującą go stronę www oraz przygotowane pod jego potrzeby wartościowe informacje.

Tylko tak przygotowane treści zawarte na stronie są wartościowe. Dlatego pomimo kosztów warto pomyśleć o profesjonalnym copywritingu oferowanym przez agencje reklamowe. W naszej agencji, każdy z naszych klientów może liczyć na wsparcie w obszarze opracowywania nowych, skutecznych tekstów.

Ale same teksty na stronie nie wystarczą. W obecnych czasach tekst bez wsparcia graficznego staje się mało interesujący, a przy wzrastającym tempie życia i pracy zupełnie nieczytelny. Co zatem zrobić, aby nie tylko pozyskać, ale i utrzymać na kilka chwil dłużej uwagę potencjalnego klienta?

W naszej ofercie znajduje się nie tylko opracowywanie graficzne i przygotowanie identyfikacji wizualnej, ale także fotografia reklamowa.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia pozwolą oddać klimat i pokazać unikatowy charakter Twojej marki. Do wykonania każdej fotografii wykorzystujemy nie tylko profesjonalny, najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, ale także stosujemy nowoczesne techniki zgodne z obowiązującymi trendami. A sama obróbka wykonanej dla Ciebie sesji fotograficznej odbywa się przy wykorzystaniu innowacyjnych programów. Wszystkie te składowe pozwalają na uzyskanie niepowtarzalnego efektu.

3 komentarzy na temat “Agencja reklamowa Kalisz”

  Polecam jak najbardziej

  Tomasz K.
  Agencja interaktywna Bananowe Studio brała udział w pracach nad identyfikacją wizualną naszej kancelarii, począwszy od stworzenia logotypu, podstawowej księgi znaków, przez materiały marketingowe i projekt graficzny i wdrożenie strony internetowej. Prace poprzedzone były konstruktywnymi spotkaniami podczas których przedstawiliśmy nasze oczekiwania i wspólnie określiliśmy plan działania. Współpraca przebiegła owocnie i jesteśmy z jej efektów bardzo zadowoleni. Bananowe Studio to godna polecenia agencja reklamowa z Kalisza o wysokich standardach zarówno pracy jak i obsługi klienta. Dziękujemy za dotychczasowe materiały i do zobaczenia!
  Dodane: 2021-11-25
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Świetna wspołpraca

  Miłosz Płocki
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy z czystym sumieniem wszystkim, którzy szukają dobrej agencji reklamowej z Kalisza. Firma sumiennie wywiązała się z powierzonych zadań, a cały proces powstawania naszych materiałów reklamowych był swego rodzaju przygodą ze względu na fajny kontakt i otwartość pana Michała. Jeśli potrzebna Ci agencja reklamowa, cenisz sobie wysokie standardy obsługi klienta, dobry kontakt i terminowość polecamy Bananowe Studio.
  Dodane: 2021-11-29
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Dobre wsparcie

  Kamila F.
  Dziękujemy za współpracę i polecamy z czystym sumieniem. Kreatywność i wysokie kompetencje zespołu, dobry kontakt i transparentność w działaniach to rzeczy, które na pewno są wielką wartością dodaną. Bananowe Studio brało udział przy powstawaniu materiałów reklamowych naszej marki takich jak logotyp, projekt strony internetowej i projekty reklamy zewnętrznej. Ze wszystkich wykonanych usług jesteśmy zadowoleni i współpracujemy nadal przy projektach marketingowych takich jak kampanie fb ads czy pozycjonowanie lokalne. Bananowe Studio to agencja reklamowa z Kalisza, którą z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim, którzy szukają skutecznych rozwiązań dla swojej firmy.
  Dodane: 2022-02-08
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *